Öğeyi Oyla
(0 oy)

 

Doğan Grup şirketlerinden hepsiburada.com un iştirakçisi olan D-Market de seçimini Hızlı dan yana yaptı.

Ürün tedariğinde pek çok kategoride çalışma konusunda uzlaşan iki işletme, öncelikle hepsiburada.com un Türkiye'de ki pazar liderliğine katkı

sunmaya ve dünyada önemli bir konuma gelmesi için çaba sarf edeceklerini birlikte imzalamış olduğu sözleşmenin ardından teyit etmiş oldular.

 

Grubu Tanıyalım

 

Doğan Şirketler Grubu, 55 yıla varan birikimi ve faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde sergilediği dinamizmi ile ülke ekonomisinin lokomotif güçlerinden biridir.

Doğan Şirketler Grubu Holding A.Ş iş dünyasına ilk adımlarını, Onursal Başkan Aydın Doğan’ın 1959 yılında Mecidiyeköy Vergi Dairesi’ne kaydolması ve 1961’de otomotiv alanında ilk şirketini kurması ile atmıştır. Bugün Grup şirketleri, faaliyette bulundukları medya, enerji ve perakende sektörleri başta olmak üzere sanayi, gayrimenkul pazarlama, turizm ve finansal hizmetler alanlarında yenilikçi vizyonları ile öncü rol üstlenmektedir.

Esnek yönetim yapılarıyla değişimlere açık, kalite ve müşteri odaklı bir yönetim anlayışı benimseyen Grup şirketleri, bu anlayışı kurum kültürünün değişmez parçaları olan şeffaf iletişim ve etkin ekip çalışması ile başarılı bir biçimde sentezlemektedir. Doğan Grubu’nun, bünyesinde yer alan tüm şirketleriyle birlikte uyguladığı kurumsal ve etik değerler, iş dünyasındaki diğer kurumlara da örnek teşkil etmektedir.

Üretim ve ticari faaliyetlerinde küresel başarıyı hedefleyen Doğan Grubu, tüm sektörlerde yurt içinde ve yurt dışındaki gelişmeleri yakından takip etmektedir. Grup, ürün ve hizmetleriyle faaliyet gösterdiği geniş coğrafyada, beş uluslararası grupla kurduğu stratejik işbirliklerini etkin biçimde yürütmektedir. Her biri alanında donanımlı ve yetkin insan kaynağı, Doğan Grubu’nun bugüne kadarki başarısında en önemli paya sahiptir. Grup, 10.780’i doğrudan olmak üzere 20 bini aşkın kişiye sağladığı iş imkânıyla ülke istihdamını destekleyen en önemli güçlerden biridir.. 

Okunma 8295 defa Son Düzenlenme Çarşamba, 16 Aralık 2015 22:39

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Like Us