Mondial Bahçe Makineleri Hızlı Güvencesiyle Türkiye'de

 

Motor ve güç araçları sektöründe dünya çapında kendini ispatlamış markalar arasında olan MONDİAL şimdi HIZLI GLOBAL güvencesiyle Türkiye de.

100 den fazla bahçe ekipmanı ile bahçe grubunda özellikle makineleri ile öne çıkan MONDİAL Türkiye geneli geniş servis ağı sayesinde %100 tüketici memnuniyeti sağlıyor. Tüm ürünlerini en zor şartlarda test eden MONDİAL gerek sağlamlık gerekse fiyat bakımından kullanıcısına tam anlamıyla FİYAT-PERFORMANS ürünü olmayı sağlıyor. Ürünlerinde sınırsız yedek parça temini sağlayan ve bunu en hızlı şekilde sunan MONDİAL kullanıcılarını asla yarı yolda bırakmıyor.

 

Sizde bahçe grubunda MONDİAL ile çalışma imkanı yakalamak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Mondial Ürün Grupları:

 

- Jeneratörler

- Benzinli Testereler

- Bahçe Budama Makineleri

- Sırt Tipi Tırpanlar

- Yan Tipi Tırpanlar

- Çim Biçme Makineleri

 

After spending the past 3 years with Hızlı Global, I feel very privileged to be writing this message as the chief executive officer. This is a special time in our company’s history as we celebrate our 3th anniversary. We began our journey December 12, 2013, and have spent the past decade continuing to build our brand, which has now become synonymous with our commitment to helping our clients share knowledge and create innovation.

As a company, we have seen much change over the past 3 years. For example:


 • We have nearly quadrupled our workforce and have embraced diversity balance.
 • We have become the leading provider of E-trade solitions in the Turkey.
 • We have expanded our presence globally; we now have major clients in Europe, Asia and the Middle East regions.

It is also important to note what has not changed at Hızlı Global, namely our commitments to providing exceptional client service and to living our core values: Excellence in Everything, Leadership by Example, Integrity and Transparency, Focus on the Client and Employee Centered.

Looking ahead, we are focused on accelerating the execution of our growth strategy while continuing to build on the strength of our brand—in helping our clients share knowledge and create innovation and in bringing positive change to the communities in which we work and live. I am incredibly excited about this journey and truly believe the best of Hızlı Global is yet to come.

 

Hayati Akyuz

Chief Executive Officer
Hızlı Global

 

 

 

Ereyon 10 Yaşında!

Ereyon.com.tr, internet üzerinden satış yapmak için kurulmuş ve faaliyet süresi içerisinde Türkiye'nin önde gelen sanal mağazalarından biri olmayı başarmıştır. 500.000'ni aşan kayıtlı müşteri kitlesi ile 10 yıldır sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır.

Ereyon.com.tr %100 güvenli alışveriş yapabilmeniz için gerekli alt yapıya sahiptir. Ereyon'un hedefi siparişlerinizi sorunsuz, güvenli, ekonomik ve en hızlı şekilde sizlere ulaştırmaktır.

En temel prensibimiz; müşteri memnuniyeti ve tüketici haklarına saygıdır.

Ereyon, bugüne kadar yüzbinlerce müşterisinin siparişini sorunsuz yerine getirmiştir. Şirketimizden kaynaklanan ve çözümsüz kalan hiçbir müşteri sorunu yoktur. Ereyon.com.tr, "2011 ve 2012 Yıllarında Şikayet Endeksi Tarafından Müşteri Memnuniyetinde, genel ürün siteleri kategorisinde E-Ticaret Türkiye Birincisi" seçilmiştir. 2013 ve 2014 yıllarında aynı kategoride ikinciliği elde etmiştir. Bu başarıya müşteri ilişkileri yönetimine ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz yüksek değer sonucu ulaşmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Sizlere her zaman en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz.

Ereyon.com.tr'ye duyduğunuz güven için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla.

Ereyon Elektronik Ticaret ve Sanal Mağazacılık Hizmetleri A.Ş

Alışveriş İçin www.ereyon.com.tr

 

 

 

ESBA MOBİLYA  iştiraklerinden olan sandalyesepeti.com ile Hızlı Global arasında ithal mobilya ürünleri konusunda ki ürün tedariğinin ilk sevkiyatları gerçekleşti.

 

ESBA MOBİLYA ya Genel Bakış

 

 

ESBA MOBİLYA Türkiye genelinde müşterilerine sunduğu geniş ürün yelpazesi sayesinde 10 yıla yakın bir süredir sektörün öncü oyuncularından.İnternet pazar payının genişlemesinin ardından sandalyesepeti.com ile müşterilerine artık daha kolay erişim olanağı sağlayarak bu alanda da büyüme sağladı.

 

Yerli ve kaliteli mobilya üretimine ek olarak özel tasarım üretimlerde gerçekleştiren ESBA MOBİLYA, ithal ürünler konusunda da yüzlerce ürün çeşidine sahip.

Hemen sipariş için: www.sandalyesepeti.com

 

Hızla artan enerji tüketimi ve global bazda sorun haline gelmiş bu konuya yeni bakış açıları ile yaklaşmanın önemini biliyor ve bu yönde hazırladığımız çözüm ve ürünleri çok yakında kullanıcıların hizmetine sunmaya hazırlanıyoruz.

 

Türkiye'nin Enerji Sorunu

Türkiye gelirinin büyük bir bölümünü enerji ithalatına harcamaktadır. Enerji kaynaklarını yenilenebilir ve yenilenemez olarak ikiye ayırmak mümkündür. Yenilenebilir kaynaklar: Güneş Enerjisi, Su Enerjisi, Rüzgâr Enerjisi, Jeotermal (Sıcak yer altı suları) ve Bio Enerjidir. Yenilenemez kaynaklar ise: Kömür, Petrol, Doğal gaz ve Nükleer Enerji kaynaklarıdır. Yenilenemez kaynakların tümü yeraltından çıkarılır ve bir gün tükenecekleri kesindir. Fakat bu kaynakların enerjileri bol ve sürekli olduğundan dünya ülkelerinin tercih ettiği başlıca enerji türleridir.

Türkiye'de de durum aynıdır. ülkemizin enerji kaynaklarını bir grafik olarak altta görüyoruz. Tüketilen enerjinin dörtte üçünü ithal ediyoruz ve geriye kalan dörtte birin sadece % 20'si yenilenebilir enerji kaynaklarından elde ediliyor. Evleri ısıtmakta ve mutfaklarda kullanılan doğal gazın tümü ise ithal ediliyor. İthal edilen doğal gazın % 60'ı Rusya'dan, % 40'ı İran'dan geliyor. Petrol da aynı şekilde ithal ediliyor. Tüketilen petrolün sadece % 7'si ülke içindeki kaynaklardan elde ediliyor.

Kömüre gelince, Türkiye'de çıkartılan kömürün enerjisi düşük ve sorunları büyüktür. öncelikle hava kirliliği yaratır ve sera gazlarını (Karbon Dioksit) atmosfere salarak iklim değişikliklerine neden olur. Ayrıca kömür ocaklarında çalışanların birçoğunda solunum zorlukları ve akciğer kanseri ortaya çıkmaktadır. üstüne üstlük, kömür ocaklarındaki göçükler ve grizu patlamaları da pek çok can kaybına neden olmaktadır. Dünya büyük çapta kömür enerjisinden vazgeçmiş, kömür havzalarındaki ocaklar kapatılmıştır.

Türkiye kalkınan bir ülke olarak endüstriye ve teknolojik üretime yönelmiş olmasına rağmen bu üretimi sağlayacak enerji kaynaklarını artırmayı başaramamıştır. Enerji olmayınca ve yenilenebilir enerji kaynakları yetersiz kalınca, ithalata yönelmek zorunluluğu belirmiş, adeta taşıma suyla değirmen döndürmeye çalışılmıştır. Alttaki grafikte bazı ülkelerin kişi başına enerji tüketimini kg petrole değeri olarak göstermekteyim.

1960 ile 2007 yılları arasında Türkiye enerji tüketimini % 425 oranında artırmış olmasına rağmen pek çok ülkenin gerisinde kalmıştır. Yunanistan, Türkiye'den iki misli fazla kişi başı enerji tüketmektedir. Avusturya, Türkiye'den yaklaşık üç misli ve ABD beş buçuk misli fazla kişi başı enerji tüketmektedir.

çözüm ne olabilir?

Enerji açığımızı sürekli ithal ederek karşılamak bir çözüm olamayacağına göre, iki şey yapılabilir:

 1. İhracat ürünlerimizi teknolojik ürünlerden doğal ürünlere doğru kaydırarak ağır sanayi yerine tarıma ve hayvancılığa önem vermek ve desteklemek. Bu sayede doğal ve yenilenebilir enerji kaynaklarına yönelerek yerel enerji üretimini artırmak. Böylece sanayi için kullanılacak olan ithal enerji ihtiyacını azaltmak.
 2. Sanayi ve meskenler için gerekli elektrik üretimini nükleer enerji santralarından karşılamak. Zira nükleer enerjiden hem sürekli hem de bol miktarda elektrik enerjisi elde etmek mümkündür. Bir kilogram kömürden veya petrolden yaklaşık 7 KW-saat enerji elde edilirken, bir kg Uranyum-235’ten 21 milyon KW-saat enerji elde edilir. Bu miktarın tümü kullanılabilir olmasa da aradaki oran küçümsenmeyecek kadar büyüktür.

 

Her iki seçeneğin artı ve eksileri bulunmaktadır. Ağır sanayi ve teknolojik üretimin getirisi yüksek katma değeri fazladır. Tarım ve hayvancılık ürünlerinin ise katma değeri düşüktür. Fakat dünya nüfusu artmakta ve beslenme gereği tarım ile hayvansal ürünlere gereksinim giderek artmaktadır. Bugün için düşük katma değeri olan tarım ve hayvancılık ürünlerinin gelecekte büyük bir potansiyeli vardır ve her ikisinin katma değeri kaçınılmaz olarak artacaktır. Ayrıca yerel su, güne ve rüzgâr enerjisi ile çalışan ve elektrik üreten sistemlere önem verildiğinde, çevre ve hava kirliliği büyük çapta azaltılmış olacaktır.

İthal edilen enerji kaynakları dışa bağımlılığı artırır. Fakat bol miktarda elektrik enerjisi ihtiyacı da kaçınılmaz bir gerçek olarak karşımızda durmaktadır. Yenilenebilir enerji kaynakları ile bu ihtiyacın karşılanması mümkün görünmüyor. Bu halde dışa bağımlılığı en az düzeye indiren ve bol miktarda sürekli enerji sağlayan ve çevreyi kirletmeyen kaynaklara yönelmekte fayda var. Bu şartları karşılayan kaynak türü nükleer enerjidir.

Nükleer enerji Uranyum elementinden elde edilir. Topraktan çıkartılan doğal Uranyum % 99.03 oranında U-238 ve % 0.07 oranında U-235 izotopunu içerir. Enerji üretiminde yararlı olan izotop U-235 izotopudur. Fakat doğal olarak çok az oranda bulunduğundan enerji üretimi için bu oranın artırılması gerekir. Uranyum elementi içindeki U-235 oranının artırılmasına “Uranyumun Zenginleştirilmesi” denir. Nükleer santralarda kullanılan yakıt % 2 ile % 5 oranında zenginleştirilmiş Uranyum içerir. Zenginleştirme olayı basit olmayıp çok pahalı bir işlem dizisi gerektirir. Bu bakımdan yakıtı ülke içinde yapmak kârlı değildir. Fakat yakıtı bol miktarda satın alıp uzun yıllar depolamak ve böylece fiyat oynamalarından etkilenmemek mümkündür. Ayrıca doğal Uranyum ile çalışan Kanada yapımı CANDU reaktörünün yakıtını ülke içindeki imkânlarla üretmek de olanaklıdır.

Nükleer enerjinin zararlarına gelince, en başta nükleer bir kaza durumu akla gelir. Yakın tarihte Japonya’daki Fukuşima nükleer kazası bu konudaki hassasiyetleri artırmıştır. Bu bakımdan yeni inşa edilecek olan nükleer santrallerde güvenlik sorunu en hassas ve önemli konu olmakta devam edecektir. Hiçbir teknoloji % 100 güvenli olamaz. İnsan yapısı ve insan aklı giren her teknolojik yeniliğin kaçınılmaz olarak zaafları olacaktır. Fakat insan, hatalarından ders almayı bilen bir varlıktır. Uçak sanayii bu konuda iyi bir örnek sayılabilir. Günümüzde uçakla seyahat etmek karayolu ile seyahat etmekten daha güvenlidir. Aynı şekilde günümüzde inşa edilmekte olan nükleer santraller, bundan 40 yıl önce yapılmış olan – örneğin Fukuşima türü - santrallerinden çok daha güvenli olmaktadırlar.

Altta basınçlı su ile çalışan bir nükleer santralin basite indirgenmiş şemasını görüyoruz.


Reaktör kalbine verilen su kapalı devre olarak sürekli dolanır. Isı değiştirici içinden geçerken ikinci su devresindeki soğuk suyu ısıtır ve soğuyarak tekrar kalbe geri döner. İkinci devredeki su birinci devredeki su ile hiç temas etmez. Mavi renkte gösterilen soğuk su ısınarak sıcak su buharı haline dönüşür ve elektrik üretecek olan dinamoların pervanelerine gönderilir. Böylece hiç radyoaktivite içermeyen su buharı yüksek bacalardan geçerek atmosfere salınır.

 

Kaynak: Doç. Dr. Haluk Berkmen Web Sitesi

20 Yılı aşkın tecrübesiyle sektöre ve tüketicinin ihtiyacına yönelik kaliteli ve dayanıklı ürünler sunan Royal'in yeni ürünü 35002a özellikle kış mevsiminde yoğun olarak gerçekleşen elektrik kesintilerinde en ideal çözüm.  Ürünün ipli ve marşlı olarak opsiyonlu bir şekilde tasarlanışı tüketicinin ürünü çalıştırma şeklini hedeflemekle birlikte kullanımda olduça konforlu bir starter seçeneği sunuyor.. Özellikle Bakır Sargılı olarak imal edilen ürün en zorlu şartlarda bile kullanım süresini uzatıyor.

Ürünün dayanıklılık testlerinin tamamlanmasının ardından, Türkiye genelinde yapı market mağazaları ve online satışa açılarak tüketicinin en kolay şekilde ürüne ulaşması sağlanmıştır.

Jeneratörü kısaca tanımlayacak olursak mekanik enerjiyi elektrik enerjisine çeviren makinalardır.

Mekanik enerjiyi oluşturan kısım ve alternatör olarak iki ana bölümden oluşmaktadırlar.

Alternatör mekanik enerji yardımıyla döndürüldüğünde elektrik enerjisi üreten kısmı olup alternatif akım ve doğru akım üreten modelleri bulunmaktadır.

Günümüzde mekanik enerjiyi sağlayabilmek için en yaygın kullanılan ürünler dizel,benzinli ve doğal gazlı motorlardır.

Alternatif olarak rüzgar enerjisi,su veya buhar tirbünü kullanılabilmektedir.

iki ana kısım olan motor ve alternatör haricinde kullanımı kolaylaştırmak amacıyla elektriksel bağlantıları ve mikro işlemcili paneller sayesinde jeneratörler enerji kesintisinde otomatik olarak devreye girecek şekilde dizayn edilmektedirler.

En yaygın kullanılan jeneratör modellerini sıralayacak olursak;

Dizel ve benzinli otomatik jeneratörler,Manuel jeneratörler,kaynak jeneratörleri,trifaze jeneratörler ve monofaze jeneratörler,ses izolasyon kabinli jeneratörler gibi guruplar oluşturulmuştur.

Jeneratör seçimi eğitim almış olan teknik personel tarafından müşterinin kullanımına ve çalışma ortamına göre güç ve yer tesbiti yapılarak belirlenmektedir.

 

Ürünün Özellikleri;

   Performans:2200 w

·   Voltaj:220 / 50 Hz

·   Yağ kapasitesi:0,5 Lt

·   Yağ Çeşidi:4 zamanlı

·   1 depo yakıt ile çalışma süresi: Ortalama 13 saat

·   Yakıt tank kapasitesi:15 Lt

·   Yakıt tipi: Kurşunsuz BENZİN

·   Çalışma şekli: İpli ( manuel )

·   Akü: Yok


- 2.8 KVA güç

·   Gürültü düzeyi:(7m ) 65 dBs

·   Ağırlık:45 kg

·   4 Zamanlı hava soğutmalı OHV motor

·   Devre kesici özelliği Şalter ile koruma

·   Tek bakışta voltaj tespiti(Voltmetre)

·   Fırçalı alternatör

·   12 volt çıkışlı

·   AVR Sistemi mevcut (Otomatik Voltaj Regülatörü )

·   Yağ sensörü (YAĞ azaldığında motorun çalışmasını engelleyerek koruma sağlar.)

·   Sıcak iklimli bölgelerde 20 w 50 soğuk bölgelerde 10 W 40 yağ kullanılması tavsiye edilir.

·   Yakıt göstergesi

·   Kombi ile beraber kullanıma uygundur.

·   JENERATÖRE YAĞ VE YAKIT KOYMAYI UNUTMAYINIZ.

·   KULLANIM KILAVUZUNU OKUMAYI UNUTMAYINIZ.

·   Jeneratörün işi bittiğinde yakıt musluğunu muhakkak kapatınız.

·   Jeneratörün işi bittiğinde uzun süre kullanılmayacaksa, yakıt deposu ve karbüratör boşaltılarak muhafaza edilmelidir.

·   Jeneratör çalışırken ve jeneratör sıcakken yakıt ikmali yapmak tehlikelidir ve yapılmamalıdır.

 

 

 

 

 

 

New Sitil Sırt Tipi Benzinli Motorlu Tırpan
"New Sitil Benzinli Sırt Tipi Tırpan Çim Biçme Motor

1E44F-5 Motor Tipi : Benzinli Motor,2-zamanlı,

tek silindirli, hava soğutmalı Silindir Hacmi : 52cc

Güç Çıkışı : 2.5

Hp Yakıt Karışık Oranı : (25:1)

Yakıt Kapasitesi : 1200ml Şaft Uzunluğu : 1550mm

Düz Şaft Şaft Çapı : 26mm Devir: 6500

RPM Karbüratör Japon Diyafram Tipi Buji L7T

(ABD) Tutma Kolu PİLOT Ağırlık 9 kg Paket içeriği 1 Adet

Motor 1 Adet Şaft 1 adet Bıçak 1 Adet Misina Başlığı"

 

 

Sipariş Ver

 

Akü ve batarya tecrüesini japon teknik ve mekanizma mimarisi ile buluşturan Panasonic artık Elektrikli El Aletlerinde de bu başarısını kanıtlıyor. Rakiplerine göre daha uzun ömürlü şarz kullanımı sağlayan Panasonic El Aletleri akülü vidalamarı gurubunda tüm ürünlerini bir bakıma şarz edilebilir olarak imal etmiş durumda. Ürününleri 14v 18v 36v gibi üst sınıflarda kendini ispatlaması çok uzun sürmedi. Henüz Türkiye pazarına yeni giriş olmasına karşın gerek satış grafikleri gerekse artan baylik talepleri baz alındığında profesyonelliğini kanıtlaması güç görünmüyor. Panasonic ürün gurupları için bizimle iletişime geçin.

 

Markanın bazı öne çıkan ürünleri;

 

 

EY 7441 LF2S MATKAP VİDALAMA DÜNYANIN EN İYİ ŞARJ ÜRETİCİSİ PANASONIC AYRICALIĞIYLA...

ÜRÜN KODU: EY7441LF2S

ÜRÜN ADI: Matkap Vidalama 14.4V 2Ah Li-Ion
SERİ: POWER TOOLS
BİRİM: 1
KUTU / KOLİ ADET: 1 / 1
KOLİ AĞIRLIĞI: 4.75kg
KOLİ EBADI: 0.35 x 0.43 x 0.12m
 
 
Model / TİP EY 7441 LF2S
Voltaj 14,4V
IEC Teknolojisine göre akü kapasitesi 2Ah (Li-Ion)
Şarj Etme Süresi (Kullanılabilir / Tam Doluluk) 30 / 35 Dak.
Boştaki Devir Sayısı (Düşük/yüksek) Dakikada (rpm) 70-400 / 200-1400
Maks. Tork (duraksamalı/anlık tork) 25,2/37,5Nm
Kavrama Torku 0.5-4.4 Nm
Kavrama Kademeleri 18+delme pozisyonu
Maks. Delme Çapı (Ahşapta/ Metalde) 35/ 13 mm
Maks Delik Testeresi Boyutu (Ahşapta) 33 mm
Boyut (ExBxY) 60x193x218 mm
Ağırlık Akü Dahil 1,5 kg
Standart Aksesuarlar (Akü/Şarj Aleti/ Taşıma Çantası) 2 x akü EY9L47B                             EY 0L82B                     TAŞIMA ÇANTASI 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

PANASONIC PROFESYONELLER İÇİN EL ALETLERİ

EY 7441 LS2S AKÜLÜ MATKAP VİDALAMA DÜNYANIN EN İYİ ŞARJ ÜRETİCİSİ PANASONIC AYRICALIĞIYLA...

ÜRÜN KODU: EY7441LS2S
ÜRÜN ADI: Matkap Vidalama 14.4V 4.2Ah Li-Ion
SERİ: POWER TOOLS
BİRİM: 1
KUTU / KOLİ ADET: 1 / 1
KOLİ AĞIRLIĞI: 5.15kg
KOLİ EBADI: 0.35 x 0.43 x 0.12m
 
 
Model / TİP EY 7441 LS2S
Voltaj 14,4V
IEC Teknolojisine göre akü kapasitesi 4,2Ah (Li-Ion)
Şarj Etme Süresi (Kullanılabilir / Tam Doluluk) 50 / 60 Dak.
Boştaki Devir Sayısı (Düşük/yüksek) Dakikada (rpm) 70-400 / 200-1400
Maks. Tork (duraksamalı/anlık tork) 28/41,5Nm
Kavrama Torku 0.5-4.4 Nm
Kavrama Kademeleri 18+delme pozisyonu
Maks. Delme Çapı (Ahşapta/ Metalde) 35/ 13 mm
Maks Delik Testeresi Boyutu (Ahşapta) 33 mm
Boyut (ExBxY) 60x193x232 mm
Ağırlık Akü Dahil 1,75 kg
Standart Aksesuarlar (Akü/Şarj Aleti/ Taşıma Çantası)

2 x akü EY9L45B                             EY 0L82B                     TAŞIMA ÇANTASI 

 

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

PANASONIC PROFESYONELLER İÇİN EL ALETLERİ

EY 74A10 LS2G AKÜLÜ MATKAP VİDALAMA DÜNYANIN EN İYİ ŞARJ ÜRETİCİSİ PANASONIC AYRICALIĞIYLA

 

 

 • Yeni yüksek performanslı 4.2Ah Li-ion pil *
 • 55 dk. kullanışlı ve 70min. Tam şarj
 • Hafif 1.95kg (dahil. Pil) *
 • Max ile yüksek performans. 42 JlM
 • 18-aşamalı kavrama artı matkap pozisyonu
 • 13mm yüksek kapasiteli mandren (anahtarsız)
 • Elektrikli hız kontrolü
 • Elektrikli fren
 • Tersinir
 • Kompakt gövde
 • Kırmızı ışık
 • Dahil. İkinci batarya paketi *

 

Model / TipEY 74A1 LS2G 
Gerilim 18V  
Pil kapasitesi anlaşması. IEC (teknoloji) 4.2Ah (Li-ion)  
Şarj süresi (kullanılabilir / dolu) 55 / 70min.  
Rpm hiçbir yükte Hız Düşük 80-600 
yüksek 220-1,750
 
Maks. Tork (durdurduklarını / anlık tork) 32/42 JlM  
Debriyaj tork 0,5 - 4.4Nm  
Debriyaj aşamaları 18 + matkap pozisyonu  
Maks. delme çapı (ahşap / metal) 35 / 13mm  
Maks. holesaw boyutu (ahşap / metal olarak) 50mm / -  
Boyut (G x U x B) 59 x 203 x 239mm  
Ağırlık (dahil. Pil) 1.95kg  
Standart aksesuarlar 2 x Pil EY 9L51 B 
şarj EY 0L82 B 
inkl. plastik kutu

Hızlı Global is an international trading company that specializes in the trading of bulk many commodities. We are always eager to develop new trading partners, while continuing to maintain the valuable relationships we have already established in international trade markets. We possess the global strength to both sell and purchase a wide variety of many import and export products by having affiliated offices positioned throughout the world. Hızlı Global was founded in 12.12.13 The main office is located in Istanbul, TURKEY. Our expert trading teams have many years of experience sourcing products from a variety of international origins and finding the lowest prices. Many of our traders are native to the countries with which we have business relationships, allowing them to have a better knowledge of the client's specific country and needs. They communicate fluently in over 10 languages.We have also become experts at the logistics involved with land and ocean shipments and will arrange for the movement of the product so that you can focus on your own business. We offer both containerized and break bulk shipments in a range of packaging options. Delivering personal service through coordinated teamwork is the backbone of our sales commitment. Our sales and logistics teams are connected at every stage of the process as we coordinate the movement and international delivery of trade products from one side of the globe to the other. We oversee the process from the field to its final destination, guaranteeing quality control and making sure our clients receive a good price. World trade commodity markets are constantly changing. We are in tune with the trends, keep our clients informed of them and adapt the way we source product in response to these changes. We are a solutions based organization whose business is built on our trading partner's continued trust and support.

Sayfa 1 / 2

Like Us