Güçlü Markalara Bir Yenisi Daha Ekledik

Öğeyi Oyla
(2 oy)

Dünya çapında kaliteli ve verimi yüksek makineler üreten AEG de satışını yaptığımız markalar arasına dahil olarak, marka yelpazesini genişletmemizde bir adım daha kat etmemizde olanak sağladı. 

 

AEG Hakkında;

 

1898 BERİ PROFESYONELLER İÇİN

 

AEG POWERTOOLS mirasını üzerine çizmek ve günümüzün ve geleceğin profesyoneller için heyecan verici, yüksek performans, yenilikçi çalışma çözümleri sunmayı vaat ediyor.

 

Kurulduğundan beri, AEG POWERTOOLS yeni ürün geliştirme öncülük edilmiştir. 1898 yılında ilk taşınabilir sondaj makineleri tanıştırarak, taşınabilir powertools doğmuştur. 100'ü aşkın yıl sonra AEG hala profesyonel kullanıcı yenilikçi güçlü çözümler ... GURUR geçmiş ... HEYECAN VERİCİ GELECEĞİNİ sunuyoruz ...

 

Bir PowerTool LEGACY

 

2005 yılında Atlas Copco güç aracı ve aksesuarları iş Tti edinimi profesyonel elektrikli el aletleri sektöründe bir değil iki dünya yenerek markalar Grup getirdi. Milwaukee ile birlikte, AEG Elektrikli El Aletleri inşaat uzmanları ve esnafa yönelik güçlü itiraz ile TTI yüksek performanslı ürünlerin dünyaca tanınan istikrarlı verdi. Markanın Alman miras ve her iki ürün ve tasarım yenilik uzun bir geçmişi Çizim, AEG, özellikle Avrupa'da, TTI küresel varlığını artırmak için yardımcı olmuştur iken profesyonel bir marka olarak köklerine geri DIY sektör TTI yatırım ve AEG stratejik konumlandırma geleceğe ileriye taşımak için hangi güçlü bir sinerji oluşturduk.

 

Endüstriyi ATEŞLİYOR

Daha iyi marka AEG bugün dünya çapında bilinen Allgemeine Elektricitäts-Gesellschaft tarihi (General Electric Company), geri 120 yıl boyunca uzanır ve elektrikli araçlar ve mühendislik çığır mirası ancak kurulmasında bir biçimlendirici bir rol değil, sadece içerir Çok yetenekli Alman tasarımcı Peter Behrens ile bağlantı yoluyla, endüstriyel tasarım alanında. Başlangıçta Deutsche Edison-Gesellschaft (DEG) 1883 yılında kurulan şirket Emil Rathenau (1838-1915) verimlilik keskin savunucusu oldu 1887 Şirket kurucusu adını AEG aldı ve montaj hattı üretimi getirmek için ilk kişilerden biri olmuştu Almanyaya. 15 saatlik gün kendini çalışma hiçbir şey düşündüm bir adam, Rathenau yenilik ve endüstriyel süreç rasyonalize etmek belirleyen, elektro-teknoloji kendi alanında öne sürdü şirket. AEG markası altında ilk ürünü elektrik ampulleri iken, şirket aynı zamanda elektrik kullanımını yapılmış farklı cihazlar için potansiyel keşfetmek oldu. 19. yüzyılın sonunda, Almanya hızlı sanayileşen oldu. Kömür, demir ve çelik üretimi İngiltere, erken sanayi lideri olduğu rekabet etmeye başladı. Gemi inşa büyüdü ve saygın otomobil endüstrisi devam var. Elektrik sektörlerinde ülke yeni teknolojilerin gelişmiş bir öncü haline geldi.

 

Sanayileşme ile taze pazar fırsatı yaratarak daha iyi araçlar gemiler, arabalar üreten işgücünün yardımcı olmak için ihtiyaç ve endüstriyel patlama yakıt makine, geldi. Böyle bir gelişme yardımı AEG kendisi ev aletleri için elektrik mühendisliği ve ulaştırma arasında değişen çıkarları yükselen sanayi güç merkezi olarak, bu tür ürünler ile diğer işletmelerin tedarik potansiyelini açtı ediyorum sadece. 1898 yılında, AEG ilk taşınabilir elektrik tanıttı

matkap. Bu 7.5kg ağırlığında ve çelik 6mm kadar olan delik olabilir. Sanayi montaj dünyasına hareketlilik getiren kimin zamanı gelmişti dinamik bir yenilik oldu. Yeni yüzyılın başlarında, AEG elektrikli aletler, küresel satıcıları ve inşaat profesyonel kullanım için üstün kaliteli güç araçları sağlayarak ahşap şirketin taahhüdü haline gelmişti ve endüstriyel kullanım burada kalmaktır oldu.

 

ÖNCÜ KURUMSAL KİMLİK

 

AEG ürettiği ürünlerin türü değil sadece bir liderdi ama yolu onları sundu. 1907 yılında şirket, başarılı bir ilk girişim birlikte reklam malzemesi tasarladıktan sonra sanatsal bir danışman olarak Peter Behrens (1868-1940) kiraladı. Behrens, zamanının en etkili yaratıcı zihinlerinden biri, yapıtları şimdiki zamana nesiller boyunca yankılanmaya devam etmiştir resimde önde gelen yenilikçi, grafik tasarım ve mimarlık, oldu. O ilham birçok çağdaşları arasında Walter Gropius, Bauhaus okulunun kurucusu ve İsviçreli tasarımcı ve mimar Le Corbusier idi.

Önümüzdeki yedi yıl içinde AEG için yaptığı çalışmasında, Behrens tanıtım materyalleri ve Berlin'de AEG Turbinenhalle'deki bile çığır açan fabrika binaları ürün tasarımından götürdü geniş bir yetki alanı zevk maruz çelik, beton ve perde duvar yapımı cam. Onun için tasarım

elektrikli ev aletleri rasyonalizasyon ekleyerek, onları birbirinin olmak etkin standardize bileşenleri kullandı. O da satış oda tasarımı yanı sıra broşür, katalog ve ele. Behrens AEG ile yaptığı çalışmaları sırasında tanıtıldı devrimci kavramlar arasında bir şekilde müşterilerine hitap etmek olduğu formu yanı sıra işlev önemli oldu. Bir ürünün teknik yetenekleri sadece baktım günün sözleşmelere Breaking Behrens şunları söyledi: "Tasarım fonksiyonel formlar dekorasyon konusunda değil - o nesnenin karakter ve avantaj için bu gösteri teknolojileri ile anlaşma formları yaratıyor." Bir kilit unsur Behrens altında birkaç evrimler geçti AEG logosu oldu.

Antika yazı, temiz, basit çizgiler ve AEG gücü, güç ve verimlilik üzerine sembolik olarak odaklanmak için şirketin önceki Sanat Nouveaustyle logosunun dış gelişiyor azaltılmış geometrik formu birleştirerek sanat ve sanayi entegrasyonu merkezli yeni tasarımlar ve Endüstriyel yaş. Bu kavram ve şirket genelinde yaptığı işten, Behrens tanımlanabilir görünüm giden bir yaklaşım tutarlılığı geliştirmek ve ürünleri, malzemeleri ve AEG ile ilişkili binalar hissetmek mümkün oldu. Böyle bir birleşik kurumsal kimliğin oluşturulması sırasında eşsiz oldu. Ama böyle bir persona güç şirketin iş hedeflerine yardımcı olmak için

ve tüketiciler arasında artırmak tanıma ve sadakat hızla tanındı. Bu sonuçta hepsi kendini artık endüstriyel tasarım ve kurumsal kimlik babası olarak kabul edilir Behrens ise dünyada sektörlerde markaların gelişmesine yol açmıştır.

 

YENİLİKÇİ TEKNOLOJİ

 

Şirketin dikkatini teknoloji ve tasarım kombinasyonu doğru daha çizilmiş gibi, etkisini kalıcı devrimler güç aracı geliştirme oluştu. 1908 yılında, AEG bir kabza ile ilk taşınabilir matkap, kullanıcı tarafından eklenmiş esneklik verdi ve aracı bu tip bugün en popüler arasında kalan bir tasarım üretti. Ek gelişmeler Üniversal motorların ilk elektrikli araçlar tanıtıldı hız ayarı ile 1920'lerde matkap gördüm. Çakmak ve farklı elektrik akımlarıyla uyumlu, ikincisi kullanıcının yeteneklerini artırdı gelişmiş performans araçları ve dönüş üretkenlik AEG itibarını artırmaya yardımcı oldu.

 

1930'ların başında, üretim kapasitesi AEG Berlin'de gergin olma ve özel bir araç fabrika genişleme devam yardımcı olmak için, Stuttgart yakınlarındaki Winnenden kurdu. Zaman Stuttgart çevresi lens ve cameramaker Zeiss ve güç aracı üreticileri Fein ve Metabo için, Daimler, Mercedes-Benz ve Porsche dahil olmak üzere Almanya'nın önde gelen otomobil endüstrisi, değişen, ilham verici bir teknolojik merkez oldu.

 

AEG anda, genişleme aşağıdaki yıllar kesinlikle yaratıcı olanlar olduğunu kanıtladı. Şirket elektrik çarpmasına karşı kullanıcıları korumak ilk çift yalıtımlı elektrikli matkaplar üretti. Bu ilk çekiç başlattı EH 200 ve düz taşlama ve parlatıcılar yonga 5.5kg döner / yakında izledi. AEG yol gösterici kurumsal prensip aşağı kuruldu: yenilikçi teknoloji sürekli gelişim sanayi ve ticaret profesyonelleri hizmet akıllı çözümler.

İkinci Dünya Savaşı sonrasında, şirket yeni oluşturulan Doğu Bloku bulunan üretim tesislerinin çoğunu kaybetti fakat üretim Stuttgart olmak üzere, Batı Almanya'da tekrar başladı. 1960 ve 1970'lerde inşaat Alman iyileşme ve patlama ile, perküsyon matkaplar şeklinde taze yenilik AEG Elektrikli El Aletleri bu segmentteki bir numaralı pozisyona hareketli ortaya çıktı. Yeni bir state-of-the-art tesis ayrıca üretim kapasitesini artırmak için günde 20.000 araç kapasiteli, Winnenden açıldı.

İnşaat sektörü gelişti ve Tam dalga elektronik kontrollü elektronik darbeli matkap bu dönemde AEG teknolojik sıçramalar arasında olduğu gibi Çakmak mekanik kırıcı ileri delme performansı karşılamak için. Şirket ayrıca orada profesyonel pazara sunmak için ABD'de Connecticut ultra modern elektrikli alet tesisi kurmak. 1980'lere gelindiğinde, AEG birleştiren edildi

Mikro çip ürünlerinin içine teknolojisi ve Accu Sistemi 2000. Bir özellikle üstün başarı ile kablosuz pazarında yol öncülük başlayan NASA Uzay Mekiği misyonları için ısmarlama akülü matkap tornavida oldu. 1984 yılında, astronot Bruce McCandless, onun uzay yürüyüşlerini, Dünya'nın üzerinde 350km birinde tornavida kullandı.

Ancak, holding olarak AEG mali kaygılar ve rekabetin ortasında mücadele başlamıştı ve 1991 yılında, AEG Elektrikli El Aletleri Atlas Copco grubuna (bir üretim şirketi 1996 yılında çözüldü olarak AEG) bir parçası haline gelir. 1991 yılında profesyonel ve endüstriyel araçlar İsveç küresel lider katılan AEG Elektrikli El Aletleri sektöründe dünya çapında yenilikleri üretmeye devam etti. Kıl testeresi AEG en FIXTEC teknolojisi süper kolay kullanıcı aksesuarlarını değiştirmek için yapılmış bir hızlı değişim sistemi oluşturdu. Multihammer Pnömatik 3000 Süper X2 daha fazla tork ve daha fazla hızları ve çekiçler için planet dişli giriş işaretleme sağlayarak, iki-devirli çekiç segmentinde dünya lideri konumunda şirket koymak. Bir kutlama altın aracı serisi oldu

Ayrıca AEG elektrikli araçlar yüzüncü anısına 1998 yılında çıkardı. 2003 yılı itibariyle, AEG, 100'den fazla yüksek performanslı araçları ve 2.500 'den fazla ürün ile aksesuar yelpazesi sunuyoruz başardı.

 

Güç ve kişilik kalitesi ve aynı zamanda kullanım kolaylığı için tasarlanmış olurken üst performans sunan araçlar odaklanarak birlikte vurgulanmıştır. Yeniden markalaşma tanıtılan ürünler lityum-iyon pil platformu etrafında dayalı ergonomik gelişmiş araçlar Kompakt 12V aralığı ve esnafa yönelik güçlü 18V aralığı dahil; Bir canlanmış ahşap portföyü; ve iki kilo SDS plus çekiçler yeni. Tasarım liderlik ve teknolojik uzmanlık, form ve fonksiyon özel tarihsel kombinasyonu sayesinde, AEG POWERTOOLS etkili bir varlığı ve koşullar çoğu test aşamasında yenilik ve katı performans için bir itibar kurmuştur.

Okunma 12917 defa

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Like Us